pixel
 U bent hier:   Home  ›  Foto's van Kapsels  ›  Foto's van Lange Kapsels  › 
kapsels Kapsels.net
Haar, Kapsels & Mode
 
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
kapsels op Hairfinder.com
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
Mode, beauty en lifestyle
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel pixel
pixel
pixel
pixel

Kapsel met Gebogen Pony

vorig kapsel
← Vorige
gebogen pony volgend kapsel
Volgende →

De Coupe: Dit kapsel met lange haarlagen is met het scheermes gesneden om het structuur en een zachte uitstraling te geven en heeft een mild gebogen pony en een glad silhouet.
 
De Kleur: De hier getoonde kleur is een rijk donkerbruin en heeft natuurlijke highlighting en variatie in de kleur.
 
De Styling: Na toepassing van een licht styling product is het haar droog geföhnd tot een zacht en glad kapsel. Vervolgens werd een styling product toegevoegd om body aan de lagere haardelen te geven die de indruk wekken alsof ze soepel gevormd zijn tot een architectonische waaier die bij de schouders naar buiten zwiert.
 
Haar: Steven St. Clayr
Collectie: Kapsels voor Vrouwen 2006

 
pixel
  Home        Linken        Virtuele Kapsels        Kapsels        Vraag en Antwoord        Knipcursus        Site Map        Privacy        Disclaimer        Contact