kapsels Kapsels.net
Haar, Kapsels & Mode
 
Home  |  Zoeken  |  Vraag & Antwoord  |  Contact  | 
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
Virtuele Kapsels  |  Kapsels  |  Knipcursus  |  Nieuws  | 
software om kapsels te proberen





















Mode, beauty en schoonheid








pixel

Google
 
pixel








Kapsels van beroemdheden!

















pixel
pixel
pixel
AddThis Social Bookmark Button - Bookmark this Page!
pixel

Kapsels & Haar Trends voor 2006

We weten allemaal dat het modebeeld voor kapsels en kleding per seizoen en per jaar wijzigt, en door te kijken naar de veranderingen in de stijlen die onze favoriete mode ontwerpers en bekende sterren toepassen, kunnen we vaak al voorspellen welke stijlen de komende maanden populair zullen worden. Als ik kijk met welk modebeeld de ontwerpers de afgelopen herfst en deze winter kwamen, en ook kijk naar de meest recente kapsels die te zien waren bij prijsuitreikingen laat in het seizoen, dan heb ik de volgende verschuivingen in de haarmode waar kunnen nemen:
 
Het haar wordt korter:
haarmode 2006 Eén van de eerste dingen die ik opmerkte was dat de kapsels weer korter worden. De rage van het moeten hebben van superlange lokken lijkt weer een beetje voorbij, maar er blijven – zoals altijd – natuurlijk uitzonderingen. Hoewel tot nu toe veel vrouwen voor extensions kozen of het haar lieten groeien om superlange en supersteile kapsels te krijgen, lijkt nu de trend voor haar van gemiddelde lengte of halflang haar meer onze kant op te komen. De kapsels met haar van deze lengte variëren, afhankelijk van de persoonlijke voorkeur, van romantisch en golvend tot sluik en modern.
 
Terug naar de bob en modernere kapsels:
Als onderdeel van het thema kortere kapsels zijn bob kapsels teruggekeerd als favoriete keuze en hieronder vooral de bobs waar de pony onderdeel uitmaakt van het kapsel. Of ze nu “A-lijn” gehoekt of rechttoe rechtaan zijn, de bob staat nu eenmaal goed bij heel veel typen gezichten, ze zijn gemakkelijk in model te brengen en zorgen voor een professionele en pittige verschijning. De stijl voor de pony blijft veelzijdig en kan bestaan uit een licht gebogen pony die het gezicht omlijst of een zeer schuin langs het gezicht afgeknipte pony om een klassieke bob een meer moderne uitstraling te geven. Het model van de pony dient te passen bij zowel je gezicht als je persoonlijkheid.
En met de bob doelen we niet op de zo bekende sluike en soepele stijlen. Je hoeft niet persé een moderne look te hebben of je krullen glad te maken om in stijl te zijn. Is jouw haar steil en wil je wat pit aan je bob geven? Voeg er dan juist wat krullen aan toe en je zult het middelpunt zijn. Je bob mag golvend zijn met een naar binnen lopende onderkant om de smaller wordende silhouet te behouden of opgebold en vol van krullen om een smal gezicht te verbreden. Je zult naar verwachting het komende jaar meer van deze kapsels te zien krijgen.
 
Krullen zullen overheersen op steil haar:
Nu we het over krullen hebben, je kunt ook verwachten dat we het komende jaar meer gekrulde kapsels zullen zien. De obsessie voor de steil gemaakte en sluike, looks uit het “Friends” tijdperk is weldra voorbij en maakt ruimte voor een uitspatting van leuke en frivole krullen. Je zult lange golvende lokken zien, zachte romantische krullenwatervallen en zelfs kapsels met dichte spiraalachtige krullen. De krullen zijn weer helemaal terug en nog mooier dan ooit.
 
Richt je op het individu:
Er is een opkomst van enkele nieuwe styling technieken die zich richten op het maken van een individuele look bij de klant. Deze technieken hebben de voorkeur boven de standaard technieken die gebruikt worden bij de kapsels die ontworpen zijn om bij elk individu te passen. Stylisten worden aangemoedigd om nieuwe technieken voor het aanbrengen van structuur te bedenken en voor het aanbrengen van golven en krullen die hun klant een unieke look zullen verschaffen. Je zult krullen en golven zien die bij de persoon passen en erg flatteren, maar ook op de persoon aangepaste structuur in alle vormen, van gedurfde stijlen tot zachte en romantische kapsels.
 
 
De uitzondering:
Zoals al eerder werd aangegeven, zijn er ook uitzonderingen op de “regel” voor de opkomende trends. Eén van deze uitzonderingen betreft de trend van de kortere gekrulde kapsels. In plaats van zich te richten op fraaie opgestoken kapsels voor de speciale gelegenheden, moedigen de top ontwerpers juist een meer subtiele benadering voor het bereiken van elegantie aan. Terwijl de alledaagse stijl mag bestaan uit krullen en frivole elementen, de gekledere look vraagt meer om een glad en eenvoudig kapsel met wrong of een knot bij de haargrens in de nek. Denk er dus aan, wanneer jij jouw lokken laat inkorten, dat je genoeg haar overhoudt om naar achteren vast te zetten.
 
Terug van weggeweest:
Tenslotte voorspellen de ontwerpers dat haaraccessoires hun herintrede zullen maken bij de komende haartrends. Eén haaraccessoire in het bijzonder dat terug zal keren is de haarband. Ze zullen te zien zijn in combinatie met kortere bob kapsels om het haar voor comfort naar achteren vast te houden of om het model netjes en professioneel te houden, maar ook om het kapsel wat meer te laten schitteren bij een speciale gelegenheid. Haarspelden en kammen zullen naar alle waarschijnlijkheid ook weer hun opwachting maken en zullen veelzijdigheid aan de kapsels geven en een dimensie toevoegen aan de avondkapsels.
Je zult nog steeds je favoriete producten nodig hebben om je haar gezond en beheersbaar te houden, want glans en volume zijn altijd gewenst, maar kijk ook eens naar wat nieuwe producten om bijvoorbeeld je krullen onder controle te houden of om een nieuwe kleur op je haar toe te passen. Er is voor elk wat wils, van rustig tot extreem.
 
©Kapsels.net
 
 Link naar ons Privacy Statement
©NetservePlus