pixel
 U bent hier:   Home  ›  Vragen over Haar  ›  Vragen over Extensions  › 
kapsels Kapsels.net
Haar, Kapsels & Mode
 
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
kapsels op Hairfinder.com
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
Mode, beauty en lifestyle
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel
pixel pixel
pixel
pixel
pixel

Beschadigd haar na extensions

Vraag: Ik heb een vraag over het niet terugkomen van haar na extensions. Ik heb 6 jaar geleden 200 extensions laten plaatsen, dit jarenlang. Ik merkte dat mijn haar opzij en achteraan steeds dunner werd. Het haar is ook niet meer teruggekomen en is heel dun. Bestaat er een methode of supplement om opnieuw mijn normale haardos terug te krijgen?
 
Antwoord: Ik ben bang dat de extensions 6 jaar lang iets te zwaar voor je haar geweest zijn, waardoor je haarzakjes beschadigd zijn. Er bestaat wel een shampoo om het haar vast te houden of voller te laten lijken. Maar haarzakjes die eenmaal beschadigd zijn, kunnen niet meer hersteld worden.
 
Een tip voor de volgende keer: je extensions in een goed kapsalon laten zetten, zodat je haar niet beschadigd raakt.
 
Team John Beerens Haarstudio
 
Haar vragen & antwoorden
 
pixel
  Home        Linken        Virtuele Kapsels        Kapsels        Vraag en Antwoord        Knipcursus        Site Map        Privacy        Disclaimer        Contact